Total Pageviews

Sunday, January 2, 2011

Juhuuuu! Aasta algas hästi, kas pole :)

Seni, kuni värskeid pilte pole, tuleb vaadata ajas tagasi. Nii see kõik algas :)

Robi kihutas täna hommikul Tallinna poole nagu tuul. Meie jäime sedakorda koos Kata ja Martaga koju ootama. Küsite mida?? Eks ikka juunior-sportlase esimese võistluse tulemusi. Täna oli Lasnamäe hallis hüppajate võistlus, kus muuhulgas vahelduseks ka joosti ja lennutati kuuli ja mida iganes veel. Robi läks oma 150 meetrit jooksma ja jooksis hästi. Vaatasin, et täpselt aasta tagasi jäi ta A klassis samal distantsil ajaga 17,80 kolmandaks, sel aastal ajaga 17,09 tuli tubli teine koht. Aasta tagasi jooksis juunioritest kiireim sama maa läbi ajaga 17,51!

Võistlustele otsa tuleb laager, kus peaks ka selguma järgmise nädalavahetuse saatus - kas vaatab Baltikaid tribüünidelt või oleme tribüünidel hoopis meie :). Viimased vihjed on olnud segadust tekitavad: Robi hädas oma põlvega, mis tegelikult tänu löökravile enam väga häda ei tee, Uibol seljahäda, Sarapuul muu häda ja ainuke mees rivis on Saare poiss. Mehed, seda lauset teate - kui nii olema peab, siis koondagem read. Eestlased loodavad teile, näidake, mis mehed olete, kas meil üldse on juunioride EMil kellelegi pöialt hoida, saage hädadest üle ja võistelge, kui te üldse võistlejad mehed olete?!?!?

HEAD UUT AASTAT!

1 comment:

  1. Minu nimi on Lara Andrew. Mõni kuu tagasi kannatas minu ettevõte suurt kahju. Halbade laenude ja tasumata võlgade tõttu oli mul oma ettevõtte ja minu maja kaotamine. Ma olin väga meeleheitel, ma ei teadnud, mida olukorda päästa, ma ei saanud pangadelt ja muudelt finantsasutustelt laenu minu halbade laenude tõttu. Siis otsustasin otsida laene veebis, kuid nad võtsid vähe raha, mida ma lahkusin (4 000 eurot) ja ma ei saanud oma kontol laenu. Ühel päeval rääkis mu naaber mulle JOAN NORMA LOANI ETTEVÕTJA kompanii ja andis mulle ettevõtte e-posti aadressi (joannormaloancompany@gmail.com), kuid kuna minu varasemad kogemused petturitest veebis olid mulle vastumeelsed, kuid mulle tundmatud, et mu abikaasa on taotlenud 120 000 euro suuruse laenu eest ettevõttelt. 48 tunni jooksul sain teada, et ettevõte on minu kontole krediteerinud laenusumma. Tänaseks on minu ettevõte tootmises enam kui kunagi varem ja minu võlad on makstud. Kui teil on vaja usaldusväärse laenuandja laenu, võtke JOAN NORMA LOAN COMPANY oma e-posti aadressil: joannormaloancompany@gmail.com

    ReplyDelete