Total Pageviews

Saturday, July 17, 2010

Alusta algusest


Head nõuannet "alusta algusest" on seekord võimatu täita, sest kes teab, kus on sportlase tee algus. Millal muutub mäng tõsiseks tööks või kuidas kinni püüda hetke, mil naabripoistega kannaga mahatõmmatud stardi- ja finiššijoonest saab hoopis elektrooniliselt mõõdetav trajektoor riigi esistaadioonil.
Robi on viimaseid nädalaid 16-aastane, eile tegi ta esimest korda kaasa Eesti meeste suvistel kergejõustiku meistrivõistlustel. Aladeks kaugushüpe ja 100 meetrit. Kaks A-klassi Eesti meistrivõistluste tiitlit on tal selleks ajaks juba taskus - üks talvistelt 7-võistlustelt Lasnamäe hallist (4824 punkti) ja teine juuni lõpus Valgas toimunud noorte meistrivõistlustelt kaugushüppes tulemusega 6.88.
Meestega võistlema minekust mina küll palju ei lootnud ega oodanud, aga võta näpust. Kaugushüppes sai Robi isegi enda kohta keskpärase tulemusega finaali (6.68) ja 100 meetris pakkus tubli konkurentsi kohalolnutele, jäädes ajaga 11.17 lõpuks neljandaks. Ise oli rahul :), vastutuul 0,7 m/s. Täna tuleb seega jälle Tallinna sõita, et Kadrioru staadionil pöidlad peos kaasa elada järjekordsetele õhulendudele.
Esimene kirje on nüüd olemas, edaspidin luban siia hakata lisama Robi tulemusi ja arengulugu ning pere kõhklusi ja kahtlusi, rõõmu ja kurbusehetki elust koos sportlasega.

No comments:

Post a Comment