Total Pageviews

Saturday, December 31, 2016

2016 läinud koos rõõmude ja muredega

Sel sügis-talvel olen palunud Robilt mitu korda, et ta teeks mõne pildi oma trennist, et näidata fännidele - kõik on korras pärast olümpiat, seis on hea, on mille pealt minna vastu uuele aastale.
Vastuseks saan, et kord pole head kaamerat ja veel rohkem pole aega trennis pilditegemisele mõelda. Pilte tuleb ainult motikatest. Ausalt öeldes on mul ammu järg käest, palju neid on, kui suur hulk on üles putitatud ja kui palju veel ootel.


 

Nii nagu lastel on igas joonistuses päike, on Robil igal teisel pildil kindlasti koer, Morgani isa "väike" kutsikas, kelleta elu poleks vist enam elamist väärt. Seega pilte on kõigest muust peale selle, kuidas tal läheb treeningsaalis. Samas tundes oma last, julgen arvata, et meil on mida uuelt aastalt oodata.

Lõppeva aasta võib minu meelest samuti arvata heade kilda. Mäletan tema aastate tagust tänukõnet kohaliku valla aastapäeva peolt, kus ta pälvis oma valla parima sportlase või aasta tegija preemia. Siis ta lubas näidata, et ka sellisest väikesest ja sportimisvõimaluste mõttes pea olematust kohast on võimalik jõuda olümpiale. See on nüüd tehtud!
Olen palunud Robil 2016 aasta, oma esimese olümpia aasta ise kokku võtta, just nii nagu tema seda näeb - mis õnnestus, kus olid tagasilöögid, mida sellest kõigest õppida jne. Pool lubadust, ehk "vaatab" on antud. Tuleb oodata.

Juba kolmas jõul möödus perel Eestis ilma Robi kohalolekuta, mille kohta andis ta ise kommentaari kooli kergejõustikulehel avaldatud artiklile. Esimese eemaloleku jõulupildi olen kunagi jäädvustanud ka blogilehel. See oli siis, kui Maicel joonistas kuuse, mille alla asetati kodust saadetud või kohapealt ostetud kraam.
3-aasta tagune jõulupuu
Elu on edasi läinud. Selle aasta jõulupuu Morgani ema juures nägi välja taas uhke ja tundub, et suure hulga kinkidega on Robi juba harjuda jõudnud.


Esimesed võistlused ootavad ees juba üsna aasta alguses, aga sisehooaja mitmevõistlust on esimest korda põhjust oodata 28. ja 29. jaanuaril. Piirkondlik mõõduvõtmine 24. ja 25. veebruaril, sisehooaja tähtsaim jõuproov NCAA jääb märtsisse 10. ja 11. kuupäevale.

Maicelit Robi kõrval enam võistlemas ei näe, ta on alustamas oma teed, mille tõeline start toimub veebruari alguses ja siin pole tegu enam võistlusega või siiski - võime arvata Maiceli võitjate hulka, kuna tal õnnestus võita Shaunee süda? Igatahes on ees nende pulmad. Robi läheb annab sõbra tema tüdrukule üle. Maiceli üle võib õnnelik olla ja ju me kuuleme veel ka tema sportlikest saavutustest.

Võistlustel võime Robi kõrval ikkagi näha teist eestlast ka - sõber Markusel on kätte jõudnud aeg näidata, kuidas tema oma jamadest on üle saanud ja mis mehe sees tegelikult peidus on. Robi on andnud vihjeid, et üht-teist on ;). Ootan väga!
 
Minu jaoks oli 2016 tore aasta - jõudsin esimest korda Ameerikasse ja sain osa Robi jaoks murrangulisest võistlustest, millega ta tõestas, et vaatamata üsna pikaks kujunenud pausile, tuleb temaga ikkagi arvestada. Teiste laste elu on samuti kulgenud ühtlases tõusvas joones, kuni selleni välja, et neist vanim andis mulle uueks aastaks uue rolli, milleks pean loetud kuudel valmistuma - minust saab vanaema!
 
Selle teadmisega tõmban aastale joone alla. Vahvat vahetust ja uusi eneseületusi uueks aastaks!

5 comments:

 1. Laenupakkumine
  vajate kiiret laenu vaja laenu ostmiseks oma kodus, äri, osta auto, osta mootorratas, luua oma äri. Anname isiklikud laenud alates 2000. € kuni 800000 €, kupongiga määr 3%. Kui teil on vaja võtta ühendust minuga minu e-posti aadressi.

  E-post: stephannefillon@gmail.com

  ReplyDelete
 2. Mis su olukord on? *

    Kas vajate 100% rahalist kontakti? * Võlgade konsolideerimise laenud * Ärilaenud * Isiklikud laenud * Kodulaenud * Raha auto * Ärilaenud * Investeerimislaenud * Võlgade konsolideerimine * Äri planeerimine * Finantsarendus Ärikinnisvara * Kinnisvara hüpoteeklaenud * Halbad laenud * Ärilaenud * * Auto Laenud, * Hotellid Laenud * Õppelaenud kõige odavama hinnaga%. Kõiki neid laene saab töödelda intressimääraga kuni 3%. Rohkem informatsiooni:

    E-post: Williamsloancompany9@gmail.com

  Regards Hr Williams

  ReplyDelete


 3. Laenupakkumine 2% intressi

  Kui teil on vaja rahalist abi, ärge kartke meiega ühendust võtta. Võite saada laenu vahemikus 1.000 € kuni 1.000.000 € väga soodsatel tingimustel kogu seaduslikkuse ja usaldusväärsuse jaoks. Lisateavet rahastamiskorralduste kohta võtke meiega ühendust e-posti teel. E-mail: marxinro@gmail.com

  ReplyDelete
 4. Tere
  See on teavitada üldsust, et rooma-katoliku kristlik organisatsioon on avanud rahalise võimaluse, et aidata abivajajaid inimesi, näiteks rahalist abi. Nii et kui teil on rahalisi raskusi või kui teil on mingeid rahalisi probleeme ja kui teil on oma äritegevuse alustamiseks vajalikud vahendid või peate oma arveid maksma välja oma pika ja lühiajalise kestusega ning madala intressimääraga 2% aastas üksikisikutele ja ettevõtetele. Palun võtke meiega ühendust täna e-posti aadressil: (romancatholic19@gmail.com) Piibel ütleb (Lk 11:10) kõigile, kes küsib saab; see, kes otsib otsib; ja koputama avaneb uks. Nii et ärge unustage seda võimalust, sest Jeesus on eile, täna ja igavesti sama. Palun, see on mõeldud tõsiselt mõtlemiseks ja Jumalale, kes kardab inimesi, võta meie siirast tervitusi Rooma katoliku kristlikust organisatsioonist. Võtke meiega ühendust täna selle e-posti teel: (romancatholic19@gmail.com)

  ReplyDelete
 5. Tere

      Kas vajate kiiret laenu oma rahaliste vajaduste lahendamiseks? Pakume laene vahemikus 2000 kuni 50 000 000,00, oleme usaldusväärsed, võimsad, kiire ja dünaamilised, ilma krediidikontrollita ja 100% -lise tagatisega välislaenud ülekandeperioodi jooksul.

      Samuti väljastasime laenu kogu valuutas, mille puhul on kõigi laenude puhul 2% intressimäärad ... Kui olete huvitatud, võtke meid selle meili kaudu tagasi.

  Kui soovite, pöörduge tagasi meie poole, kui olete huvitatud

  E-post: easyloanfirm2020@gmail.com
  WhatsApp: +14062845321


  Lugupeetud
  Härra Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com

  ReplyDelete