Total Pageviews

Friday, May 9, 2014

Southland Conference - Robi ja Markuse kord

Uue päeva hommik
Nägid, Robi, ma jaksasin jälgida ka öösel!
See on üks tagurpidi lugemise soovitusega postitus, mis tähendab, et lugema tuleks hakata lõpust või eks lugeja ise otsusta. Igatahes olen ma nende ridadeni jõudmise ajaks ennast juba ilusasti välja puhanud. Ärkasin tavalisel ajal (10.00) ja leidsin eest Robi kommentaarid esimesele päevale, mis tulemuste mõttes sai ülekorratuna selline: 4022 punkti: 10.54 - 7.13 - 13.43 - 1.85 - 49.29.
 
Robi kommentaar:
Rannahooajaks valmistujad
"100m jäin rahule. Reaktsioon oli hea, aga start muidu veidi ligadi-logadi. Kiirus oli hea vist jah. Panin finiši järel täiega edasi puusakõrgustesse metallist piiretesse, kõik pikali...Kauguses lihtsalt ei suutnud pinget tekitada. Ilma trennita raske, tervis!!!!!!. Ja no muidugi vihmas oli keeruline ka.
Kuuli ring oli jääs vist, väga libe.
Kõrguses hakkan ennast leidma. Kahjuks olid väikesed probleemid, aga neist juba hiljem.
400 meetriks olin suht tühi. Esimene 200 oli jube aeglane lihtsalt. Enne starti panin täishoolt kõhuka ka. Püksid jäid naelikutesse kinni, pikkadest pükstest on lühkarid alles..."
Loodan, et poisid rahus magada saavad ja ennast uueks päevaks korralikult laadida jõuavad. Hakkan ootama õhtut, et ehitada uus sild Kuimetsa-Conway vahele.  

5.ala - 400M
Kui hüpete jaoks jalad veel põrutuskindlad ei ole, siis jooksmise jaoks on nad tõesti head, tõestas ka päeva viimane ala. Robil uus isiklik, aeg 49,29.
Markus jooksis samuti hästi, tal päeva teine aeg 50.30.
Esimese päeva lõpetasid poisid ala liidritena, järgmisele päevale lähevad vastu nii:
1. Karl Robert Saluri 4022 punkti (+152)
2. Markus Leemet     3652
 
Olen rahul poistega. Soovin neile head und, millega ise kohe jätkan. Hommikuks äratust ei pane ja ühtegi kõne ei oota. Kell on 4.30. Uus võistluspäev peaks Eesti aja järgi algama kell 6 õhtul.

4. ala - KÕRGUSHÜPE
Kell sai 02.00, aeg teha väike uinak.
Äratus oli pandud kella neljaks ja tuleb tunnistada, et ärkasin kergelt. Eriti virgeks muutusin kohe, kui nägin, et ime-ime, enne uinumist tehtud nali oleks napilt teoks saanud, sest Robil ei jäänud tõesti palju puudu, et võtta jälle alavõit. Alavõit kõrgushüppes jäi küll ära, aga teine koht tulemusega 1.85 on täitsa olemas.
Markus hüppas täna 1.82.


Robi sai juurde 670 ja Markus vastavalt 644 punkti.
Robil nüüd 3174 silma koos, mis tähendab isikliku rekordgraafikuga võrreldes ligi 100 plussi.

3. ala - KUULITÕUGE
01.21 näitab kell aja liikumist arvuti nurgas. 1.30 peaks algama poiste lemmikala kõrgus, aga teised ootavad alles kuuli tulemusi. Tulemuste asemel pakuti esialgu pilti sündmuskohalt. Markus on katsel, vihm sajab. Koera ilm ma ütlen, aga tundub, et vähemalt soe :)

Otsekui tellimise peale sain veel enne poolt kahte öösel Robi kuulitõuke tulemuse. Kui seda uskuda, siis vihmas 13.43. Isiklik pole, aga parem kui Texas Relays, mis tähendab, et jätkab tõusvas joones.
Robi kuulitõuke näide anti ka koos tulemusega.


Kui eelnev oli viide kooli FB lehelt, siis nüüd nägin ametlikke tulemusi ja esimene reaktsioon oli: Assa! Selgus, et kuuli tulemuse vormistas Robi kolmandal katsel, kahe esimese kohale oli kirjutatud jämedalt FOUL.
Markus sai kuulis kirja kaks katset, neist parim oli võistluste kolmas tulemus 12.56.
Punktid kolme ala järel:
Robi 2504 ja edestab oma isiklikku 64 silmaga.
Markus 4. punktidega 2207.
Trey Carter kadus oma olematu kuulitõukega 9.38 Markuse järele viiendaks.


2. ala - KAUGUS
Kell on 00.29. Seal pool ookeani peaks ajakava järgi algama juba kuulitõuge, aga ise nad pole siia poole veel kauguse tulemusegi andnud. Ei mingitki vastutulekut inimestele teisel pool maakera, kelle pead igatsevad juba padja pehmust. Kannatan veel. Lubasin Robile, et ma jaksan!
Sellega ei läinudki kaua. Kell on 00.35 ja tulemused olemas.
Kauguse seeria Robil 7.08; 7.13 ja ebaõnnestunud 5.60.
Trey Carter hüppas 7.11 ja Markus-poiss sai kirja ainult ühe katse, mille pikkuseks mõõdeti 6.49.
Kahe alaga oma eelmise võistlusega võrreldes punkte 67 võrra enam, praegu 1811.
Carter kogunud 1739 punkti ja on teine.
Markusel 1567 silma ja hetkel neljas positsioon.
 
Kuna vahepeal midagi teha pole, siis räägime ilmast, mis ei paista seal küll kuigi päikselisena. Otse ei torma ka õnneks, aga on märg nagu siin Eestiski. Kauguse katsed Robi jaoks olid kõik kerges vastutuules.

1. ala - 100M

Sõbrad, ma ei suuda seda numbrit siia kirjutada, mis ma äsja Robi tulemusena nägin. Vaatan veel korra. Tuul 1,8 ja tulemus 10.54! Varasemad parimad tulemused on möödunud suvisest Tampere võistlusest, kus poiss alustas liidrina ajaga 10.80. See tundus laena. Texas Relays, selle aasta märtsis jooksis 100m ajaks 10.76, tõsi tuule toel, aga nüüd... Enam lage pole.
 
Trey Carter, seni tundmatu suurus mitmevõistluses, jooksis aja 10,83 ja
Markus Leemet kolmanda mehena alla 11 sekundi, ehk siis 10.95.
Mul on tunne, et kui Robi ise seda kuuleks, siis ta ka ei suudaks uskuda. Vaatame, mis esimese ala sellise puraka peale edasi sündima hakkab.

Kui nüüd targutama hakata, siis ega madalalt lendavad mehed (kõrgus) kehvemat algust endale ju lubada ei saa ka, aga ma parem ei targuta. 10-võistlus ei lõppe enne kui läbi on viimane ala. Igatahes on esimese ala eest Robil 966 ja Markusel 872 punkti kotis.

Kes tahab ise öö üleval istuda ja oma silmaga uute tulemuste ilmumist kaeda, siis üks võimalus on seda teha läbi selle lingi: http://www.southland.org/sports/2014/5/2/TRACK_0502142717.aspx

Delfi spordirporter Karl Rinaldo teadis kirjutada, et Robi 100m aeg on Eesti kõigi aegade 9.-10. tulemus. Mõtlen praegu, et kus küll nii kiireid jalgu tavaelus rakendada võiks?? :)
100m aegade põhjal on meie 10-võistlejatest kiiremini jooksnud seda distantsi ainult Erki Nool, isiklik 100 meetris 10.43 ja Kristjan Rahnu ajaga 10.48. Teigamägi andis tuleviku tarbeks hea viite.

 
Ettevalmistus

Kell on 16.30. Olen õhtuks valmis, tundub, et poisid ka!
Robi annab jalale viimast särtsu:
Markusel on oma viis dopingu kogumiseks, laeb ennast ilmselt täis! 

 


Mitmevõistlus algab täna hilja, Eesti aja järgi alles pärast kümmet õhtul. Osalejate seniste tulemuste põhjal väga tugevat võistlust oodata ei ole. Individuaalses arvestuses võib mõni täht ikka esile kerkida, aga üldine tase, va Robi, jääb 6600 punkti ja madalama määra peale. Markus Leemetil pole sel aastal õnne olnud, mis tähendab, et tulemust veel pole. Hoian selleks korraks kohe kahte pöialt, sest kui mõlemal hästi läheb, siis pole võimatu New Orleansi ehk Eesti poiste kaksikvõit.
Robi lubas minna oma võistlust tegema ja loodab koguda ikka üle 7497 punkti. Hiljemalt laupäeva ööseks näeme, kuidas plaanid ja kavad realiseeruvad.
 
Vahest on tore märkida ja teada sedagi, et Lõuna-Konverentsi rekordit mitmevõistluses hoiab Ameerikas enda nimel Eesti mees Kristjan Rahnu sellise tubli tulemusega nagu 8081 punkti. Rahnu tegi piirkonnas nii kõva võistluse aastal 2002. Tegelikult annab see aimu kogu regiooni mitmevõistluse tasemest, sest rohkem kui 7500 punkti on seal läbi aegade, ehk 1989. aastast alates suutnud kokku koguda veel vaid kaks meest.

3 comments:

 1. Millal Maicelil järgmine võistlus ja kas kajastad ka seda?

  ReplyDelete
 2. Tere kõigile,
  Minu nimi on härra Rugare Sim. Ma elan Hollandis ja ma olen täna õnnelik mees? ja ma ütlesin ise, et kõik laenuandjad, kes päästavad mind ja mu perekonda oma kehvast olukorrast, viitan kõigile, kes otsivad talle laenu, andis mulle ja mu perekonnale õnne, vajaksin ma laenu € 300 000.00, et alustada oma elu kogu, kui ma olen ühe lapsega koos kahe lapsega, kohtlesin selle ausate ja Jumalat kartma, et mees laenuandja, kes aitaks mul laenuga 300 000 eurot, on ta Jumala kartuses mees, kui teil on laenu vaja ja sa maksad tagasi laenu, palun võtke temaga ühendust, ütle talle, et (härra Rugare Sim) viite teid temaga. Võtke ühendust hr Mohamed Careeniga e-posti teel: (arabloanfirmserves@gmail.com)


  Tere kõigile,
  Minu nimi on härra Rugare Sim. Ma elan Hollandis ja ma olen täna õnnelik mees? ja ma ütlesin ise, et kõik laenuandjad, kes päästavad mind ja mu perekonda oma kehvast olukorrast, viitan kõigile, kes otsivad talle laenu, andis mulle ja mu perekonnale õnne, vajaksin ma laenu € 300 000.00, et alustada oma elu kogu, kui ma olen ühe lapsega koos kahe lapsega, kohtlesin selle ausate ja Jumalat kartma, et mees laenuandja, kes aitaks mul laenuga 300 000 eurot, on ta Jumala kartuses mees, kui teil on laenu vaja ja sa maksad tagasi laenu, palun võtke temaga ühendust, ütle talle, et (härra Rugare Sim) viite teid temaga. Võtke ühendust hr Mohamed Careeniga e-posti teel: (arabloanfirmserves@gmail.com)


  LOANI TAOTLEMISE TEAVE VORM
  Eesnimi......
  Keskmine nimi.....
  2) Sugu: .........
  3) Vajalik laenusumma: .........
  4) Laenu kestus: .........
  5) Riik: .........
  6) Kodu aadress: .........
  7) mobiilinumber: .........
  8) E-posti aadress ..........
  9) Kuu sissetulek: .....................
  10) Amet: ...........................
  11) Milline sa siin teid siin on .....................
  Aitäh ja parimate soovidega.
  Saada aadressil arabloanfirmserves@gmail.com

  ReplyDelete
 3. DO YOU NEED A LOAN : TRUST ME WE CAN SOLVE YOUR FINANCE PROBLEM
  Do you need Personal Loan?
  Business Cash Loan?
  Unsecured Loan
  Fast and Simple Loan?
  Quick Application Process?
  Approvals within 24-72 Hours?
  No Hidden Fees Loan?
  Funding in less than 1 Week?
  Get unsecured working capital?
  Contact Us At : ahmedconsultancycompany@gmail.com
  Phone number :+1 516-591-0949 (Whatsapp Only)

  LOAN SERVICES AVAILABLE INCLUDE:
  ================================
  *Commercial Loans.
  *Personal Loans.
  *Business Loans.
  *Investments Loans.
  *Development Loans.
  *Acquisition Loans .
  *Construction loans.
  *Credit Card Clearance Loan
  *Debt Consolidation Loan
  *Business Loans And many More:

  LOAN APPLICATION FORM:
  =================
  Full Name:................
  Loan Amount Needed:.
  Purpose of loan:.......
  Loan Duration:..
  Gender:.............
  Marital status:....
  Location:..........
  Home Address:..
  City:............
  Country:......
  Phone:..........
  Mobile / Cell:....
  Occupation:......
  Monthly Income:....

  Contact Us At : ahmedconsultancycompany@gmail.com
  Phone number :+1 516-591-0949 (Whatsapp Only)

  ReplyDelete