Total Pageviews

Thursday, October 3, 2013

Edasi, ilma uuringuta

Karm tegelikkus avaldub moel ja teisel - pole enam ette- ega ka tahahooldust, on lihtsalt elu. 
Robil oli arstiga kokkulepitud järeluuring, et saada aimu, mis seisus jalg on ja millise hooga võiks alustada treeningutega, aga uuring jäi ära. Nimelt selgus arsti juures, et ravikindlus enam ei kehti ja ilma selleta, kui raha ka pole, uuringut ei tehta. 

Kui nii olema peab, siis koondagem read!, kõlab deviis, mille järgi vapraimad joonduvad ja edasi lähevad. Kõige kindlaim indikaator jala osas on jalg ise. Esmaspäevast alustas poiss, vabandust, mees, täiskoormuses treeningutega Ameerikast saadetud plaani järgi. Saan aru, et armu endale ei anta, õhtuks on enesetunne hea, aga jalg teeb veidi valu. "Valu on tegelikult rohkem soojenduse ajal, kui soojaks saab, siis annab valu järele," ütles Robi ise oma jalgu järjekordses soolalahuses leotades. Saab näha, mis nägu on nädalalõpuks. 

Haigekassale liikus siiski lähemale, st võttis end eile töötukassas, või kuidas iganes selle asutuse nimi on, arvele ja sealt olla lubatud, et novembriks saab ravikindlustuse ka. Muu kindlustuse eest on ema seekord hoolitsenud, nii et.... Siin kohal ma rohkem edasi ei lobise. Elu on tegelikult ilus ja ilmad püsivad mõistlikud, nii et kannatab isegi väljas trenni teha. Mul eneselgi.

Päeva lõpuks selgus, et Robi oli ise oma tegemistest rääkinud täna Raadio spordiuudiste noorele toimetajale, 10-võistleja Juhan Kilumetsale, kes esmalt usutles Kaarel Jõevälja ja siis Saluri-poissi, kelle vigastus osutus loodetust hullemaks ;( . Aus jutt!

1 comment:

  1. kas uuring jäigi nüüd haigekassa tõttu tegemata? kui nii siis võin pakkuda lahenduse. Välja ravimata asjad võivad hiljem valusalt uuesti üllatada..
    Karel

    ReplyDelete